ZAREZERWUJ
WIZYTĘ

Trwałe przekształcenia

- TEXURIZER – trwała stylizacja i objętość. Włosy dają się łatwo i szybko stylizować, efekt zanika równomiernie po 6-8 tygodniach.

- EVOLUTION – zaawansowana technologia dla delikatnego przekształcenia, zapewniająca naturalnie piękne loki pełne sprężystości i blasku.

- VITENSITY – dla klientek chcących uzyskać efekt mocno przekształconych włosów, zachowując jednocześnie ich doskonałą kondycję.

- TOPFORM – dzięki specjalnie opracowanej technologii oferuje doskonałe efekty w zakresie sprężystości, intensywności i równomierności przekształcenia.

-STRAIGHT”N SHINE – profesjonalna technologia prostowania włosów. Loki, fale i włosy o dużej objętości zostają dzięki temu wyprostowane na długi czas. Nowa technologia spełnia życzenie klientek posiadania trwale wyprostowanych, miękkich jak jedwab i niezwykle lśniących włosów.

–KERASILK KERATIN TREATMENT – sprawia, że niesforne, zmierzwione włosy stają się łatwe do ułożenia. Łagodzi fale i wygładza strukturę włosów, znacząco redukuje czas poświęcany na codzienne zabiegi stylizacyjne. Włosy stają się wygładzone, podatne na układanie i miękkie jak jedwab.